Home Programma & uitslagen
Programma & uitslagen
woensdag, 10 februari 2010 18:32

 


Programma en uitslagen:


2019-2020

Topklasse D-SHE

 


420 9-9-2019 ZV Serum 1 ZVV Gulpen/Galouppe 1 8-2
478 16-9-2019 TZR Fermonia Boys ZVV Gulpen/Galouppe 1 1-6
647 23-9-2019 ZVV Gulpen/Galouppe 1 SSA ZVV Mestreech/Hazendans 1 3-5
198 30-9-2019 ZVV Awt-Gelaen 1 ZVV Gulpen/Galouppe 1 4-3
89 7-10-2019 ZVV Gulpen/Galouppe 1 ZVVM/Campus 9-5
1147 14-10-2019 ZVV Gulpen/Galouppe 1 V.V. Schaesberg 1 3-8
1920 28-10-2019 TR/Yildirim Group 2 ZVV Gulpen/Galouppe 1 8-2
813 4-11-2019 ZVV Gulpen/Galouppe 1 Bende'92/van Delft 1 8-5
881 18-11-2019 ZVV SGB/Stevik 1 ZVV Gulpen/Galouppe 1 3-7
679 2-12-2019 ZVV Gulpen/Galouppe 1 TZR Fermonia Boys 6-4
610 11-12-2019 Inter'80 1 ZVV Gulpen/Galouppe 1 7-6
1468 13-1-2020 ZVV Gulpen/Galouppe 1 ZVV Beringe 1 2-3
2117 20-1-2020 ZVV Gulpen/Galouppe 1 ZV Serum 1 6-2
804 7-2-2020 SSA ZVV Mestreech/Hazendans 1 ZVV Gulpen/Galouppe 1 5-7
1357 10-2-2020 ZVV Gulpen/Galouppe 1 ZVV Awt-Gelaen 1 0-8
723 28-2-2020 ZVVM/Campus ZVV Gulpen/Galouppe 1 7-8
511 2-3-2020 V.V. Schaesberg 1 ZVV Gulpen/Galouppe 1 6-2
345 9-3-2020 ZVV Gulpen/Galouppe 1 TR/Yildirim Group 2 4-8
951 16-3-2020 Bende'92/van Delft 1 ZVV Gulpen/Galouppe 1
1343 23-3-2020 ZVV Gulpen/Galouppe 1 ZVV SGB/Stevik 1
1167 6-4-2020 ZVV Gulpen/Galouppe 1 Inter'80 1
1636 20-4-2020 ZVV Beringe 1 ZVV Gulpen/Galouppe 1

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Programma:

 

 

Maandag 16 Maart 2020

Landgraaf - Terwaerden UOW 21.30 uur

# 951 Senden G / Heuts H

ZVV In de Bende/v.Delft 1 - ZVV Gulpen/Galouppe 1

Vertrek per eigen auto 20.45 uur Grand Café Galouppe

-deze wedstrijd is afgelast op grond van het corona-virus

 

Maandag 23 Maart 2020

Gulpen VTC  19.30 uur

# 1343 Boesten J / Senden G

ZVV Gulpen/Galouppe 1 - ZVV SGB/Stevik 1

Aanwezig Sporthal: 19.00 uur

-deze wedstrijd is afgelast op grond van het corona-virus

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Stand Topklasse D-SHE


1 Tigers Roermond 2 18 13 3 2 42 107 47 0
2 ZVV Awt-Gelaen 1 18 11 4 3 37 63 42 0
3 V.V. Schaesberg 1 18 9 4 5 31 72 50 0
4 zv Serum 1 18 9 1 8 28 61 64 0
5 ZVVM/Campus 1 16 8 3 5 27 80 70 0
6 In de Bende'92/Bestrating van Delft 1 16 8 3 5 24 61 51 3
7 Inter'80 1 18 8 0 10 24 81 84 0
8 Beringe ZVV 1 18 6 5 7 23 56 64 0
9 ZVV Gulpen/Galouppe 1 18 7 0 11 21 81 100 0
10 ZVV SGB/Stevik 1 18 5 2 11 17 52 97 0
11 SSA ZVV Mestreech/Hazendans 1 17 4 1 12 13 51 83 0
12 TZR Fermonia Boys 17 2 4 11 10 78 91 0

 

 

Nummer 12 degradeert rechtstreeks naar de Hoofdklasse, nummer 11 speelt voor

behoud of degradatie tegen de winnaar van de nacompetitie in de Hoofdklasse.

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Periode 1


1 Tigers Roermond 2 11 8 2 1 26 67 27 0
2 V.V. Schaesberg 1 11 6 3 2 21 46 28 0
3 ZVV Awt-Gelaen 1 11 6 3 2 21 35 30 0
4 ZVVM/Campus 1 9 5 2 2 17 47 38 0
5 In de Bende'92/Bestrating van Delft 1 10 6 2 2 17 40 30 3
6 Beringe ZVV 1 11 4 4 3 16 33 31 0
7 zv Serum 1 10 4 1 5 13 28 31 0
8 Inter'80 1 11 4 0 7 12 47 55 0
9 SSA ZVV Mestreech/Hazendans 1 11 3 1 7 10 33 50 0
10 TZR Fermonia Boys 1 11 2 3 6 9 58 59 0
11 ZVV Gulpen/Galouppe 1 11 3 0 8 9 48 63 0
12 ZVV SGB/Stevik 1 11 2 1 8 7 32 72 0



-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Periode 2


1 Tigers Roermond 2 7 5 1 1 16 40 20 0
2 ZVV Awt-Gelaen 1 7 5 1 1 16 28 12 0
3 Inter'80 1 7 4 0 3 12 34 29 0
4 zv Serum 1 7 4 0 3 12 27 30 0
5 ZVV Gulpen/Galouppe 1 7 4 0 3 12 33 37 0
6 ZVVM/Campus 1 6 3 1 2 10 30 26 0
7 V.V. Schaesberg 1 7 3 1 3 10 26 22 0
8 ZVV SGB/Stevik 1 7 3 1 3 10 20 25 0
9 In de Bende'92/Bestrating van Delft 1 6 2 1 3 7 21 21 0
10 Beringe ZVV 1 7 2 1 4 7 23 33 0
11 SSA ZVV Mestreech/Hazendans 1 6 1 0 5 3 18 33 0
12 TZR Fermonia Boys 1 6 0 1 5 1 20 32 0

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

de #masjienes van ZVV Gulpen/Galouppe seizoen 2019-2020



 

staand v.l.n.r. Sjef Winthagen, Danny Tak (Coach), Ricardo Vluggen, Yves Biermans, Rob Dormans,

Niek Lacroix, Danny Baggen (Elmida) en Math Wenders (Voorzitter).

 

zittend v.l.n.r Steven Vluggen, Raymond Frijns (aanvoerder), Mitch Sluijsmans, Robin Horbach,

Christian Froyen en Jeremy van Wissen.


niet aanwezig: Sjir Andriën, Nigel Bougard, Gian Huijnen, Lars Reck en Fabio Pita

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

Poll

Waar gaat ZVV Gulpen - Galouppe 1 dit seizoen eindigen?
 

Doorzoek de website

Website gemaakt door

Banner

Website gemaakt door Planethugo Webdesign